Fulltextové vyhledávání

banner.jpg

Výzva programu podpory ROZVOJ

Dne 31. března 2010 vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu třetí časově omezenou výzvu pro podání žádostí o podporu do programu ROZVOJ. Tento program realizuje Prioritní osu 2 "Rozvoj firem" Operačního programu Podnikání a inovace. Cílem programu ROZVOJ je zvýšení konkurenceschopnosti malých a středních podniků prostřednictvím podpory zavádění progresivních technologií. Plánovaná alokace pro tuto výzvu jsou 2 mld. Kč. Více informací a text výzvy najdete na stránkách MPO.
 
Autor: Ing. Kateřina Kasparová | Zobrazeno: : 2621x

Přehled dalších článků

Kontaktní informace

REGIONIS

Hněvotín 553
783 47  Hněvotín
okres Olomouc

E-mail: info@regionis.cz

 
Vláda České republiky 20. října 2010 projednala a schválila další sérii opatření, které má zjednodušit čerpání prostředků z fondů Evropské unie. Materiál „Zpráva o pokroku v řešení vybraných legislativních oblastí za účelem zjednodušení administrace strukturálních fondů a Fondu soudržnosti“ připravilo Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Ministerstvem financí.

Tento souhrn uvádí konkrétní přijatá opatření vedoucí ke zjednodušení čerpání prostředků z evropských fondů. Jedná se např. o stanovení jasné lhůty pro převod finančních prostředků z účtu poskytovatele dotace...

Pokračování článku

NOVINKY A ZPRÁVY

29.12.2016

Hodně úspěchů v novém roce 2017 Vám přeje tým poradců Regionis

Více informací

06.10.2016

Finanční analýza a ekonomické hodnocení projektů spolufinancovaných z fondů EU
Lektor: Ing. Lukáš Melecký, Ph.D.

Více informací